O firmie

Park dla psów – Fenster

Pierwsza ekologiczna i innowacyjna firma
produkująca parki dla psów.

Każdy wykonany przez nas park dla psów wykonany jest z ekologicznych komponentów barwionych w masie. Zastosowane przez nas rozwiązanie pozwala na zachowanie jednolitego koloru, nawet w przypadku uszkodzeń mechanicznych materiału. Wybiegi dla psów z takich ekologicznych materiałów są zdecydowanie trwalszym materiałem od drewna czy metalu, a dodatkowo charakteryzują je niskie koszty użytkowania (brak wydatków związanych z impregnacją i konserwacją).

Zaprojektowane i wykonane przez naszą firmę wybiegi i parki dla psów są przyjazne środowisku naturalnemu, wszystkie elementy konstrukcji łatwo ulegają recyklingowi. Wśród polecanych przez nas elementów wybiegów dla psów znajdą Państwo między innymi:

  • małe i duże płotki,
  • równoważnie o różnych wielkościach,
  • hydranty z poprzeczką,
  • specjalnie zaprojektowane pochylnie o zróżnicowanych kształtach i wymiarach,
  • tor z rurek czy słupki do slalomu.
  • Każdy piesek skory do zabawy będzie się tutaj czuł wyjątkowo.

Czy park dla psów z naszej firm jest bezpieczny?

Każdy park dla psów, który produkujemy posiada Atest Higieniczny przyznawany przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie oraz powstają zgodnie z wytycznymi i kryteriami wdrożonego systemu ISO 9001:2015. Dodatkowo najwyższą jakość proponowanych usług potwierdza certyfikat System Zarządzania Środowiskowego 14001:2015. Jako doświadczeni producenci profesjonalnych wybiegów dla psów wykonujemy wyłącznie produkty trwałe i bezpieczne dla ich czworonożnych użytkowników. Najważniejszym używanym przez nas komponentem jest niezawierający drzazg i nienagrzewający się jak metal granulat polistyrenu spienionego. Park dla psów wykonany z ekologicznego granulatu polistyrenu spienionego barwionego w masie objęty jest dziesięcioletnią gwarancją.

Serdecznie zapraszamy do nawiązania współpracy z naszą firmą. Zapewniamy dogodne warunki finansowe tak dla klientów indywidualnych, jak również dla partnerów handlowych zainteresowanych współpracą w zakresie dystrybucji i montażu kynoparków.