Parki dla psów

Park dla psów – Fenster

Parki dla psów
prosto od producenta

Nasze parki dla psów powstają z całkowicie bezpiecznego materiały dla zwierząt, a przy tym ekologicznego. Ważne jest to, że urządzenia są barwione w masie, dzięki czemu nawet uszkodzenia mechaniczne nie sprawiają, iż tracą one kolor. Parki dla psów wykonane z ekologicznych materiałów stosowanych przez nas sprawdzają się w wielu miastach w Polsce oraz zagranicą. Przede wszystkim są trwalsze niż standardowe parki zewnętrzne oraz tańsze w utrzymaniu (brak impregnacji i konserwacji jak w przypadku drewna czy metalu)

parki dla psów
psi park
park dla psa
psie parki

Jako miłośnicy czworonogów dbamy nie tylko o ich bezpieczeństwo, ale również o środowisko. Dlatego nasze parki dla psów łatwo ulegają recyklingowi. W ofercie znajdują się między innymi:

  • małe i duże płotki,
  • równoważnie o różnych wielkościach,
  • hydranty z poprzeczką,
  • specjalnie zaprojektowane pochylnie o zróżnicowanych kształtach i wymiarach,
  • tor z rurek czy słupki do slalomu.
  • Każdy piesek skory do zabawy będzie się tutaj czuł wyjątkowo.

Bezpieczeństwo i normy jakościowe

Jako producent parków dla psów spełniamy wszelkie niezbędne normy jakościowe.  Każdy park dla psów posiada Atest Higieniczny przyznawany przez Państwowy Zakład Higieny w Warszawie.  Wdrożyliśmy również normę ISO 9001:2015 oraz System Zarządzania Środowiskowego 14001:2015. To co nas wyróżnia to przede wszystkim doświadczenie w produkcji oraz współpraca ze stowarzyszeniami, które o psich potrzebach wiedzą wszystko.  Parki dla psów produkujemy z polistyrenu spienionego, a więc materiału pozbawionego drzazg oraz nie nagrzewającego się tak jak metal. Na nasze produkty otrzymują Państwo 10-letnią gwarancję. 

Zapraszamy do współpracy partnerów biznesowych zainteresowanych dystrybucją i montażem naszych produktów, a także osoby indywidualne zainteresowane budową parków dla psów.